Hotel El Embarcadero
Το Hotel El Embarcadero San Isidro προσφέρει χώρος στάθμευσης στον χώρο.
Iglesia Santo Ecce Homo βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς και Parroquia de San Francisco 2 χλμ. από το ξενοδοχείο. Γκουαναχουάτο απέχει 125 χλμ. Museo de Arte Octavio Ocampo βρίσκεται επίσης σε απόσταση 2,1 χλμ.
Διαμένοντας σε ένα από τα 7 δωμάτια του ξενοδοχείου, οι πελάτες έχουν πρόσβαση σε χώρο καθιστικού.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Clinica Medica San Francisco3,1 χλμ.
- Iglesia Santo Ecce Homo3,4 χλμ.
- Pista a un lado de rescate2 χλμ.
- Museo de Arte Octavio Ocampo2,6 χλμ.
- Templo del Hospital3 χλμ.
- Maria de las Mariposas3,3 χλμ.
- Plaza Santuario de Guadalupe3,2 χλμ.
- Santo EcceHomo3,4 χλμ.
- Soriana1,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο General Francisco J. Mujica36 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Παιδική χαρά
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Όλα τα παιδιά μέχρι 12 μπορούν να κοιμηθούν σε ένα επιπλέον κρεβάτι με MXN 100 για κάθε άτομο ανά διανυκτέρευση.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Hotel El Embarcadero;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel El Embarcadero μέχρι το κέντρο της πόλης. - ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo Hotel El Embarcadero;
Τo Hotel El Embarcadero παρέχει χώρος στάθμευσης στον χώρο δωρεάν. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Hotel El Embarcadero;
Τo Hotel El Embarcadero προσφέρει Σουίτα deluxe με κρεβάτι king-size και Δωμάτιο με κρεβάτι king-size. - ❓
Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης σε τo Hotel El Embarcadero;
Εδώ έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τo Hotel El Embarcadero.